Whisper me your story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход
Latest topics
КАПКА ЖИВОТПет Дек 10, 2021 5:59 pmИн
Превъзпитаване на опърничавияСъб Окт 02, 2021 8:26 amDesiSkorm
Събуди се, АрлекинНед Авг 22, 2021 6:35 amDesiSkorm
Let me be your hero~Пет Юли 02, 2021 5:46 amИн
And then we will conquer the worldСря Дек 23, 2020 8:52 pmJimmie Logan
InnuendoВто Окт 27, 2020 10:59 amleonid
The Spiderman is having you for dinner tonight~Съб Окт 17, 2020 11:00 amno name
To greet the present is to part with the past and future.Пон Сеп 07, 2020 2:43 pmJimmie Logan
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула


Go down
DesiSkorm
DesiSkorm
Местожителство : Град "Фантазия"
Leo Snake

I GIVE YOU MY HEARTS - Page 4 Empty Re: I GIVE YOU MY HEARTS

Съб Дек 07, 2019 5:37 pm
Ерик стоеше самичък в празната стая, погледът му зареян в ниския таван. Часовете се нижеха, но той дори не помръдваше. Споменът за топлината на Алистър се изплъзваше все повече, и тялото му потреперваше от мъчителната липса. Искаше му се да се довери на Кей и копнееше отварянето на входната врата най-после да разкъса тишината, но с всяка изминала минута, с всеки агонизиращо дълъг час надеждата му биваше ограбена. Чувстваше как сърцето бие болезнено в гърдите му, и с всеки удар му нашепваше колко много му липсва мургавият младеж. В такъв момент му се прииска все още да чува гласа на Годрик в главата си, та поне нещо да го разсейва от прелитащите мисли за Алистър. Дали магьосникът се беше отказал от Ерик? Дали все още очакваше от него да убие Кей? Какво щеше да стане със семейството му, ако не го направи? Ами ако вече ги беше наказал, заради грешките на Ерик?
- Мамка му!
Тишината в стаята се пропука от болката в гласа на блондина.  
- Какви ги върша...
За първи път от пристигането му в този свят си позволи да пророни сълзи. Всички прикривани досега тревоги, всички скрити чувства и притеснения, всички те преляха и се претърколиха по снежнобялата кожа. Усещането да се освободи от натрупаната досега болка бе толкова силно, че цялото му тяло се разтресе от ридания.
- Алистър...Алистър... – името се изплъзваше измежду риданията – Ти обеща...Върни се...Не ме оставяй сам...

*********

- Проклет да е Годрик, ако си мисли че ще стоя послушно, и ще изпълнявам заповедите му.
Ливия обикаляше стаята си, потропвайки нервно с високи си токове. Тези обиколки може би целяха да и’ помогнат да се съсредоточи, но имаха обратния ефект и вместо това повтарящият се като такт звук я изнерви допълнително. Тя захвърли досадните обувки, и вече по-спокойна започна да прелиства в главата си възможностите.
- Ако притежавам нещо, принадлежало на Ерик, това ще ми помогне да го открия по-лесно. Да се сдобия с такава вещ е повече от елементарно. Семейството му няма да има избор, освен да ми се подчини. По-трудната част е отварянето на портала към света на хората. Кучетата на Годрик пазят мястото денонощно. Дори да успея да се промъкна покрай тях, Годрик веднага ще усети присъствието ми там.
Ливия гризеше ноктите си нервно. Дори с нейните умения беше невъзможно трудно да излъже магьосник от калибъра на Годрик. Все пак той бе създал и управляваше техния свят вече дълги години. Не съществуваше никой, който да може да се мери със силите му. Въпреки, че изглеждаше невъзможно, Ливия не беше чак толкова наивна, та да повярва лесно, че Годрик няма никакви слабости. Дори за най-великият съществуващ магьосник би било предизвикателство постоянно да е нащрек за абсолютно всичко. Защо иначе би се нуждаел от толкова хора, които да го държат в течение на нещата?
Устните на Ливия се извиха в лукава усмивка. Планът беше повече от перфектен. Обу се отново, и излезе доволна от стаята си.

*********

Едри капки дъжд забарабаниха по стъклото на прозореца, стряскайки Ерик. Той разтърка объркано очи, и се огледа наоколо. Отне му известно време да осъзнае, че е заспал. Опита да се изправи от твърдия под и да раздвижи схванатото си тяло.
- Колко ли дълго съм спал...?
Светна лампите и затърси с поглед, но Алистър все още го нямаше. Защо ли се надяваше на нещо по-различно?
- Това е абсурдно...Не мога да чакам повече и да се самосъжалявам.
Отиде в банята и изми подпухналото си от сълзи лице.  Студената вода го разсъни достатъчно, и избистри мислите му. Извика образа на Алистър в съзнанието си и се съсредоточи. Сините очи и руса коса, отразени в огледалото срещу него, дадоха път на по-различен образ. Пред него Кей седеше подпрян на стената в студената мръсна килия. Сърцето на Ерик се сви от гледката. В погледа на Алистър се четеше нещо, което не беше виждал досега – безпомощност.
- Прости ми, че никога не те слушам, но не бих могъл да те оставя там.
Ерик се облече набързо и напусна таванската стаичка, заключвайки след себе си.
Не му беше трудно да стигне до полицейското управление. Поразпита наоколо, и не след дълго се озова пред високата сграда. Въпреки, че прехвърляше плана в главата си вече на няколко пъти, все още не беше на сто процента сигурен, че няма да се натъкне на непредвидени проблеми. За първи път щеше да си има работа с полицията, като се изключи злощастната му среща със Сержант Невън Джонсън.
„И този нещастник ще си получи заслуженото, веднага щом изкарам Алистър оттук.”
Пое дълбоко въздух, изкачи набързо стъпалата и влезе в сградата. Искрено се надяваше да не бъде разпознат, докато си проправяше път към мъжа в униформа на няколко крачки пред него.
- Извинете, бих искал да получа информация за един човек.
Униформеният се намръщи, че са прекъснали работата му.
- Име.
- Алистър Кей.
Полицаят защрака шумно по клавиатурата пред него.
- Лицето е престъпник. Всякаква информация за него е строго секретна.
- Но вие не разбирате. Той е единственото ми останало семейство. Беше обвинен несправедливо. Моля ви, разберете ме. Не знам какво бих правил без него.
За жалост, само част от думите на Ерик беше лъжа.
- Казах ви вече, че не можете да получите каквато и да е информация за него. Махайте се от главата ми, освен ако не искате да му правите компания.  Хайде, да ви няма, имам си достатъчно работа.
- Жалко, надявах се да не се стига до това.
Преди полицаят да има шанса да реагира, Ерик завляда съзнанието му, лишавайки го напълно от свободната му воля. Наведе се напред с прикован в ченгето поглед.  
- Заведи ме при Алистър Кей. – заповяда твърдо.
- Разбира се. Последвайте ме.
Ерик тръгна след хипнотизираният полицай, стараейки се да изглежда напълно спокоен. Всъщност, фактът че полицейското управление бе доста оживено помагаше допълнително на двамата да се придвижат най-спокойно и незабелязано. Ерик усети остра болка в слепоочията си, която несъмнено се дължеше на контрола, който управляваше върху нищо неподозиращият полицай. Отказа да се предаде, и стисна зъби упорито, прогонвайки болката в по-далечен ъгъл на съзнанието му.
С влизането на полицая разговорите в килиите затихнаха, и всички погледи се преместиха върху Ерик. Полазиха го неприятни тръпки от многото чифтове очи, които го изучаваха съсредоточено. Полицая спря пред последната килия вляво.
„Отключи вратата и съобщи на Алистър, че е свободен да си върви.”
Ерик преглътна поредната вълна на силна болка. Полицаят отключи металната врата със силно потракване.
- Алистър Кей, можеш да си вървиш.
Чак тогава въпросният вдигна поглед, и едва успя да прикрие изненадата си.
„Изкарай ни оттук.”
- Последвайте ме.  – продума униформеният машинално.
Ерик хвана Алистър под ръка, подшушвайки му че ще му обясни всичко след като се измъкнат. Полицаят ги заведе до изхода и двамата бързо напуснаха полицейското управление. За съжаление, не всичко мина толкова идеално, колкото се бе надявал Ерик. Няколко полицая, излезли по-рано на чист въздух, ги спряха пред вратата с не особено добри намерения. Блондина се принуди да използва магията си, парализирайки ги на местата им.
- Да се махаме оттук.
Събра сили и побягна заедно с Алистър, отказвайки да пусне ръката му дори за секунда. Силуетите на двамата се изгубиха в студената дъждовна нощ.
Вече на известно разстояние от сградата, Ерик едва не замъкна Алистър към малка уличка, където вече останал без сили и тотално изтощен се хвърли в обятията му.
- Радвам се, че отново си с мен. – Думи, които копнееше да му каже още щом го видя.
Но щастието му не трая дълго, защото в този момент усети силна болка в гърдите си. Закашля се силно, изплювайки голямо количество кръв. Причерня му пред очите и изгуби съзнание.
Ян
Ян
The Master
The Master

I GIVE YOU MY HEARTS - Page 4 Empty Re: I GIVE YOU MY HEARTS

Чет Фев 27, 2020 7:12 pm

32 част (Katshi)

Особена болка го прониза в сърцето, докато здравите му ръце поемаха тежестта на чуждото тяло. Със затаен дъх провери за пулс и когато се увери, че е още там, остави емоцията да премине през цялото му същество. Свлече се на колене, придърпвайки го по-силно към себе си, давайки му цялата си топлина и загръщайки го с коженото си яке. За миг реши, че го е загубил. Сега знаеше, че би преживял всичко, освен това.
- Защо ми го причиняваш, Ерик….? – прошепна тихо, а голямата му длан погали млечнобялата кожа. От погледът му се лееше блясъкът на тихото страдание и непримиримостта на звяр. Нали уж той бе онзи, обещал да го пази! Да е винаги до него! Обещания, които никога не успяваше да изпълни. Прехапа устна до кръв. Упорито отказваше да го приеме, да приеме, че Ерик е в това състояние заради него. – Вече не мога да ти измисля наказание. – въздъхна, за миг стискайки парещи очи.
Преди всичко другия също нарушаваше устните му забрани като тази да не излиза от проклетата таванска стаичка. Ако беше почакал само още няколко часа, Алистър щеше да се върне при него. Защо винаги си знаеше своето?
- Може би аз ще помогна. – един неканен глас се обади, но не в пространството на мислите. Звучеше съвсем истински, реален, идващ някъде от мрачината в края на уличката.
- Кой е там? – попита Алистър, изправяйки се с Ерик на ръце. Нещо му подсказваше, че не го очаква приятна изненада.
- Не ме ли позна…? Аз съм Повелителя на Дракона. Аз съм Ти. – преди да успее да направи и една крачка, нещо го накара да замръзне като скован от лед. От сенките излезе призрачния образ на миналото.
- Елиът…. – почти се задави, произнасяйки това име. Като че опита да отвори средновековна книга и праха от нея се вряза болезнено в белите му дробове.
- Не съвсем. Елиът умря от ръцете ти преди години. Първата ти жертва. – бледият силует се приближаваше все повече, с нарастващата близост Кей усети как всяка фибра на тялото му се противеше срещу контрола, който другия му отнемаше бавно, но сигурно. – Аз бях този, който отключи истинския потенциал на силите ти, Алистър! Не го ли разбра досега? Трябва да се подчиняваш единствено на мен! Това е проклятието ти! Цената, която плащаш, за да си специален….
- Не, ти не си ис-тин-ски! Са-мо плод на съз-на-ни-е-то ми! Из-чез-ни от-тук! – изръмжа насечено през зъби, ала съпротивата му отслабваше с всяка секунда. Въпреки всичко ръцете му все още държаха здраво тялото на Ерик. Бяха се вкопчили него като в спасителен пояс. -
- Досега всичко вървеше чудесно… Драконът ми се подчиняваше безусловно, без ти да заподозреш нищо…И дори намери кутията на баща си. – продължи да говори, ала думите се оплитаха напълно в главата на тъмнокосия. Никога не беше чувал нещо по-абсурдно. С радост би скършил врата на това привидение, стига да можеше. Нямаше представа защо приличаше на Елиът, но вече не искаше да слуша какви ги приказва. Когато го видя да извива ръка, за да засили контрола си, Алистър отново прехапа устна до кръв, този път нарочно, а когато това го извади частично от транса, захапа до кръв и ръката си. Болката винаги беше изход.
- Нямам представа кой си, но само посмей да се покажеш отново пред мен! – загледа го на кръв, но се лиши от удоволствието да го удари, защото не можеше да остави Ерик. А и какъв смисъл имаше да напада мъртвец?
- Разбира се… Всичко се обърка, когато върна живота на тази руса кукличка тук… Любопитно, без съмнение! Алистър, когото някога познавах, не би се доверил така лесно на някой, който дори не познава.
- Елиът от миналото и мъртъв, както и онзи Алистър. Повяваш се толкова самодоволно пред мен, а не знаеш дори това. – смехът се процеди през зъби, също както думите.
- Имаш право… От сенките не може да се види всичко. За сметка на това пък си осигурих армия от немъртви, за което трябва да ти благодаря!
- Върви по дяволите с глупостите си!
- Без съмнение ще отида… - привидението се хилна и върху сенчестото лице се изписа отблъскващата усмивка на липсващия разсъдък. Косъмчетата по тялото на Алистър настръхнаха. Поразителната прилика и разлика между този пред него и Елиът беше умопобъркваща. Ужасяваше го, макар да не го показа. А не го показа, защото знаеше, че това пред него бе някакво бледо амплоа на миналото. Усещаше само пречупената, разгневена и загубила човешкото частичка от душата на момчето, което някога искаше да защити с цената на живота си. Драконът на гърба му щеше завинаги да му напомня за най-големия му провал. - Но ще отведа и него! Освен, ако не решиш да го спасиш… Ще ти дам един жокер – отвори кутията на баща си. Там ще откриеш отговора. – привидението го заобиколи, за миг отново блокирайки движенията му. – Иваш седем дни. Ако не успееш, или не го сториш… ще завлека пиленцето ти директно в Ада. Повярвай ми, не се шегувам, оттам идвам.
Изчезна с невидимия полъх на нощния вятър. Както и се бе появил пред него.
„Забрави. Това е поредната игра на съзнанието ти. Поредната прожекция от кървящата ти съвест.“
***
Ако не друго, Алистър Кей умееше да се самозалъгва. Никога нямаше да се види като чудовището, което майка му ясно виждаше всеки път, щом го погледне. Също както всеки човек, изпитал допира на мрачната му страна. Разбра се, той беше много повече. И сам вярваше, че е прекалено специален, за да принадлежи на този свят. Дори кръвта във вените му го дърпаше отвъд известното. Знаеше, е някъде там, може би там, откъдето идва Ерик, се крият всички отговори. Бяха му зверски нужни. Трябваше да разбере кой е. Трябваше да прогони демоните от себе си. Никой екзорсист на тази планета не бе успял.
- Ерик! Ерик, чуваш ли ме?! – постави ръка на челото му и я плъзва по едната му буза. Стоеше до леглото от часове с надеждата другия да се събуди. Нямаше много опит в грижите, защото не бе боледувал през живота си, но се грижеше да майка си, докато беше болна. Знаеше само как да приготвя чай и супа, и да поставя студени компреси. – Изглеждаш по-добре. – отбеляза с капка облекчение, забелязвайки завърналия се цвят по страните му. - Как се чувстваш? Гладен ли си? Ще приготвя топла супа… - наниза въпросите си един след друг, но не дочака отговори, защото не можеше да си намери място. Трябваш и да се държи зает, далеч от мислите за всичко, случило се по-рано. Далеч от призраците на миналото.







DesiSkorm
DesiSkorm
Местожителство : Град "Фантазия"
Leo Snake

I GIVE YOU MY HEARTS - Page 4 Empty Re: I GIVE YOU MY HEARTS

Нед Мар 01, 2020 6:13 pm
Тридесет и трета част (DesiSkorm)
 
 
Разкъсваща болка бе обхванала цялото тяло на Ерик. Нито едно кътчо не остана неразкрито. Сякаш стопяваше силите му по-бързо и от сняг през пролетта. Алени капчици покапаха по превитото тяло, чиито викове се загубиха в пурпурната река, обградила го от всички страни.  
„Алистър...Алистър”, търсеше го сляпо.
„Той ми принадлежи. Никога няма да е твой.”
Ерик се огледа панически, стреснат от непознатия глас. Повдигна измъчено ръка, като удавник търсещ своята сламка, в опит да намери спасението си. Но такова не съществуваше. Последното, което видя бе как реката го обгръща целия, открадвайки му изцяло и последните частици въздух. Кървавата течност го задави.
„Ерик...Ерик!”, се разнесе от повърхността. Неговият спасителен пояс, неговият фар насред безкрайната шир, неговият...Алистър....Неговият...
 
***
 
Почти подскочи в леглото, все така протегнал ръка към нищото. С тази разлика, че сега тази ръка бе поета от паникьосания тъмнокоско. Чувстваше се прегракнал, и не успя да намери сили да отговори на сипещите се като водопад въпроси. Опита да прочисти гърлото си, но в резултат единствено предизвика силна кашлица. По ръката му покапаха няколко капки кръв. Пребледня пред вида им.
-          Али... – пореден прилив на кашлица – Али...стър... – очите му се напълниха със сълзи от паника.
Молбите за помощ бяха на върха на езика му, но гласът му отказа да се подчини. Не успяваше дори да разсъждава правилно. Съзнанието му бе изцяло покрито в гъстата мъгла на страха.
 
***
 
Навън дъждът не прощаваше на никого. Лееше се като из ведро, покривайки жадно всяка частичка от сивите улици. На места локвите бяха с размерите на малки езера. От едно от безбройните такива сантиметър по сантиметър се показа стройната висока фигура на млада жена. Ливия разтърси дългата си къдрава коса, вързана прилежно на висока опашка. Не удостои и с капчица внимание шокирания поглед на млад мъж, който като че ли бе забравил майчиния си език, заедно с ченето си, което висеше опасно близо до земята. Подмина го като безполезен пътен знак. След първоначалния пристъп на шок, очите на младока зашариха по красивите форми, приятно обвити в строга униформа. Хукна като подивял след Ливия, която дори не се обърна. Подви леко пръсти, преди да ги стисне в юмрук. От гърлото на момчето се изтръгна един последен зов, доказателство за живот, преди очните му ябълки да полетят нагоре и да се просне безжизнено върху мократа улица. Върху шията му се показаха синкави следи от пръсти, сякаш някой го бе удушил до смърт. Ливия затрака шумно по пустите улици. Звукът от високите и’ токове се състезаваше с този на поройния дъжд, но победител в това състезание липсваше. Всеки би описал тази опасна жена с един, единствен епитет – вихрушка. Помиташе всичко по пътя си, и нищо не можеше да я отклони от целта и’. Ако много жени биваха наричани природни бедствия, то тя преспокойно можеше да застане начело на тях, на полагащия и’ се трон.
 
***
 
В тишината на офиса си, Годрик се наслаждаваше на заслужено спокойствие. Най-после се бе отървал от тази досадна жена, а най-хубавото бе, че тя бе постъпила точно така, както се надяваше. Фигурите на шахматната маса се придвижваха в пълен синхрон с плановете му, и Годрик нямаше как да не се засмее самодоволно.
DesiSkorm
DesiSkorm
Местожителство : Град "Фантазия"
Leo Snake

I GIVE YOU MY HEARTS - Page 4 Empty Re: I GIVE YOU MY HEARTS

Вто Авг 04, 2020 5:54 pm
Тридесет и четвърта част (Katshi & DesiSkorm)




„Убий го!“ - стрелата полетя рязко покрай целта си, оставяйки драскотина.

Ерик се давеше и едва-чуто зовеше името на своя спасител.

„Убий го сега! Прекъсни мъките му. Унищожи слабостта си.“

Алистър стисна ръката, която се протягаше към него с отчаяна молба за спасение.

„Само един от двама ви ще оцелее накрая.“

Уви бавно пръсти около тънкото вратле.

„Убий го“

От ъгълчето на устните се зададе сенчеста усмивка.

Всички грешаха за него. Всички, които смятаха, че го познават, всъщност познаваха само частица от цялото. Той не носеше много маски. Само една. Но бе достатъчна, за да не го разберат. Предостатъчна, за да го подценят.

Толкова години, прекарани в лутане, в търсене на място където да принадлежи. Само, за да осъзнае, че може да принадлежи единствено на себе си.

„Не, грешиш!“ – нова стрела полетя към целта си – „Принадлежиш на мен! Отказа се от себе си, когато отне живота ми. Продаде ми душата си и предаде себе си. Оттогава принадлежиш само на мен.“

Алистър се усмихна, прогонвайки сянката от очите си. Върна си фокуса и двете му черни бездни плениха сините перли, уверявайки ги, че всичко ще е наред.

Той знаеше най-добре кой е. Не му трябваше призрак, който да му припомня. Чувстваше го в кръвта си. Да, имаше своя демон, но и той бе част от него. И той му принадлежеше. Ако ли не, щеше да го подчини на волята си.

Ерик също се превърна в част от него. Единствената, която би оставил там, където е.

С очите си му каза „До теб съм“, а с устните си нашепваше „Завинаги“. Магическата му целувка изтри болката, оставяйки я да премине през цялото му същество, докато не я прогони далеч. Пръстите му останаха вплетени в чуждите, а когато отвори очи, там все още проблясваше червеният пламък.

„Не ме послуша. Ще платиш цената.“ Обади се за последен път призракът на миналите Коледи. Но сега дори и това не успя да накара Алистър да обърне внимание на остатъчната болка високо на челото си. Там, зад гъстите тъмни кичури, се криеше цената, която бе платил още в мига, в който върна живота на Ерик и свърза душите им.

- Казах ти, че трябва да ми вярваш, нали? – обърна се към русокоското, прокарвайки ръка по красивото лице, на което вече нямаше и следа от онази мъченическа гримаса. – Това е много важно, Ерик. Трябва да ми вярваш занапред. Независимо от всичко. Само така можем да сме едно!

Червената река се отдръпна, откривайки брега. Болката си отиде. Няколко остатъчни сълзи се търкулнаха по бузите на Ерик и намокриха чуждите пръсти, които го държаха все така нежно. На русокоското му бяха нужни няколко секунди, за да се съвземе, преди всички чувства да го залеят отново като разкъсан бент на река. Благодарност, облекчение и разкаяние се изляха под формата на солени капчици.

Надигна се в леглото и се вкопчи в Алистър, подслонявайки се в успокояващата топлина на тялото му.

- Аз...

Прехапа устни. Как да му каже? Не можеше да му каже. Щеше да го загуби. Това щеше да е краят. Но въпреки всичко...

- Не мога...

Сълзите, веднъж пуснати на свобода, продължиха да се леят безкрайно.

- Не мога...да те лъжа повече...Аз...

„Прости ми...” – молбата се нагнезди в съзнанието му.

- Аз бях изпратен тук...да те убия...


„Казах ли ти... Само единия"

Гласът замлъкна така внезапно, както се бе появил. Подчинение. Усети жаждата да подчинява на волята си за първи път. Още дори не подозираше, че дори бе в кръвта му, но сега я усещаше по-ясно от преди и съзнаваше какво е. Тя се спускаше бясно от петите нагоре, дразнеше органите, гъделичкаше небцето, прогаряше гърлото. Но тя единствена знаеше какво ѝ принадлежи по право и кога ще дойде времето да бъде утолена.

Мургавият палец се спусна лежерно по брадичката, докато шоколадовите ириси тайно изпитваха тези насреща. В тях обаче не се четеше нищо, както и в последвалата усмивка.

- Но не го стори. – промълвиха устните, разкъсвайки за миг усмивката. А тя, тя не криеше нито радост, нито тъга, нито някое от познатите на Ерик чувства. Палецът премина под брадичката и я повдигна такар че дъхът на двамата да се слее. Когато русокосият притвори очи, за да посрещне сладката целувка на Алистър, той снижи лице до бялото вратле и го захапа. Силното изохкване на Ерик го възбуди повече от очакваното. Попи реакцията на болка, примесена с изненада, но единствена тя не му бе достатъчна.

- Аз бих ти дал и живота си. – допря устни до пламналото ухо, шепнейки там каквото искаше да каже. - Всъщност, вече го направих веднъж. – плъзвайки език по ръба на ушната мида, преди да я захапе след следващите си думи. - Мисля, че го знаеш.

Отново прикова погледа му, обгръщайки лицето с пареща длан.

- Вече сме свързани. Знам, че го усещаш. – пръстите му се заиграха с няколко руси кичура. – Затова се радвам, че ти лично ми сподели това. Също както се радвам, че нямаш намерението да изпълняваш чужди заповеди. – дръпна хванатите в капан коси и ново изохкване полетя към него, но бе бързо заглушено от опустошително страстна целувка.

- Вярвай единствено на мен. – прозвуча като странно обещание, излязло от мургавите устни. – Запомни го, Ерик. – продължи, галейки зачервените бузи. Другата му ръка обаче се разхождаше далеч от тях и от всяко невинно място. – Само аз ще съм тук за теб до края. – проследи следите от солените сълзи, очертавайки пътечка. – Но от теб зависи дали ще ме последваш. – ноктите му, внезапно остри като на граблива птица, разкъсаха панталона на русокосия. На възможно най-неподходящото място. Ерик нахрани сетивата му с новия си стон, който достатъчно ясно се примолваше за още. Но не и преди Алистър Кей да получи своя отговор. – Ще ме следваш ли до края, Ерик?

Нима би могъл да му откаже в такъв момент? Когато всяко зрънце от него попиваше с готовност парещите докосвания, когато тялото откликваше с жажда, присъща на отшелник в пустиня. Но Алистър не беше оазис. О, не. Той беше жаркото слънце, което с всеки свой лъч те заставя на волята си. А Ерик беше безнадеждният пътник, който щеше да продължава да се връща при слънцето, щеше да изтърпи всеки безпощадно горещ лъч, дори той да му е сетния.

И последната му линейна мисъл си замина. Останаха единствено тези, които живееха за Алистър, дишаха за него и копнееха да се слеят в едно с другата си половина. Това, което изпита първия път дори не можеше да се сравни с усещанията от сегашния момент. Всяко докосване, всяка капка удоволствие, примесена с болка, като че ли го наелектризираше целия. Имаше чувството, че ако не направи нещо, ако не събере двете части в едно, сърцето му ще си подаде оставката. Бе готов да последва Алистър дори отвъд Ада.

- Навсякъде. Бих те последвал навсякъде.

Не позна гласа си, прегракнал и умоляващ. А дали беше неговият собствен? Не знаеше и не го интересуваше. Искаше Алистър, само Алистър и единствено Алистър.

- Направи ме свой отново. Искам да принадлежа единствено на теб.

Без дори следа от подозрение повтаряше всяка мисъл, промъкнала се в замъгленото му съзнание. Коя част от него казваше истината и коя бе надянала похотливите си рогца, подчиняваща се единствено на инстинктите си, може би никога нямаше и да разбере.

Алистър знаеше, че не играе честно. Говореше за важни неща почти на живот и смърт, докато караше тялото под себе си да се превива от възбуда и копнеж по него. Играеше мръсно, но му допадаше.

- Не те чух. – отвърна със скрита в тембъра усмивка, след кратка пауза, през която стимулираше възбудата у сладкия си русокосо. Цялото му същество се наслаждаваше на гледката. И отново не бе достатъчно. Другият опита да изрече заветните думи отново, но Алистър запуши устата му, докато се отърве от долнището си. През това време палецът му си проправи път между белите зъбки на Ерик, търсейки захапката му.

- Кажи го пак. – масивната ръка отново дръпна русите кичури и събори треперещото в очакване тяло от леглото на земята. Предпази единствено главата му от срещата със студения под. Твърдото мъжество на Алистър се оказа точно между краката на Ерик, принуждавайки го почти да извика отново желанието си. Кей се подсмихна и продължи безмилостно да отърква главичката на члена си в подножието на пещерата, а пръстите му се заиграха неволно с парещите тестиси над нея. – Не звучиш достатъчно сигурен. – промълви, докато попиваше всеки стон на мъченика си. Езикът му се заигра с едното зърно, въртейки го между зъбите си като сладко бонбонче тик-так. Радваше се на пълната власт, която притежаваше в момента. Бе монархът, който единствен може да реши кога да обяви война и кога да сключи мир.

- Подготви се за мен, Ерик. – прошепна сладострастно името му и се отдръпна. Искаше да гледа. Затова дори се изправи, хващайки в пълен фокус нагорещеното тяло на Ерик, който бе изцяло захвърлил разума си. Прехапа устна само от мисълта какво ще последва.

Ерик кимна едва и приближи нетърпеливо пръсти към най-горещата си точка. Тялото му, разбира се, не се поддаде толкова лесно, колкото му се искаше и, вместо това, му подари болка, която да му е за урок. Обходи показалеца и средния си пръст с език, преди да ги поеме между устните си. Топлата слюнка ги покриваше слой по слой и щом Ерик реши , че това е достатъчно и разтвори устни, тя потече като малка струйка надолу по зачервената буза. Този път начинанието му се отдаде далеч по-лесно. По пръстите, като разтопена лава, се разля горещината, стелеща се от дълбините на собственото му тяло. Погледът на Алистър, който не пропускаше нищо от картината, разиграваща се пред него, сякаш прогаряше дупки навсякъде по тялото му. До скоро неподозиращият дори за такъв вид удоволствие Ерик сега опитомяваше вътрешностите си за единствения, на когото някога би позволил да го притежава по такъв начин. Помнеше ясно онова специално място някъде вътре в него, но колкото и да се опитваше, не успяваше да го достигне, а толкова му се искаше да го почувства отново. Примоли се жално на Алистър. Подкрепи молбите си и с устните, които лакомо поеха чуждата мъжественост. Като непослушно дете заговори с пълна уста, сипейки молбите си една след друга.

- Моля те...Искам те...Отново вътре в мен...Не ме мъчи повече...Искам отново да съм твой...Искам и ти да си само мой...Моля те....

Непроницаемият поглед на Алистър попиваше всеки трепет, всеки невидим импулс и сладък аромат, изпълващи пространството пред него. Ръката му се бе впила в русите кичури, задавайки желания ритъм на чуждата молитва, докато другата изпитваше прага на болката, оставяйки червеникави следи по врата и ключицата на блондина. Ала дори това не възпря старанието на последния да получи своето.

- Наистина упорито дете. – потвърди неизречено твърдение, прокарвайки език по устните си. Не помнеше да е бил по-благодарен за очите си. Приемаше всяко едно сетиво за даденост, но сега, когато бе свързан с другиго по необикновен начин, започваше да оценява всичко, което му носи усещане от нечувана величина.

Преди да се е усетил, пое слабото телце в ръцете си и забърка крачка, за да не му даде време да се осъзнае. Успешно симулира стремглаво спускане на влакче в увеселителен парк, докато не срещна стената в ъгъла. Гърбът на Ерик едва допря до хладната повърхност, когато Алистър нахлу в него с нескритата жажда на пустинен хищник. Сега можеше да подхване сочното дупе и да го нагласи под ъгъла, най-удобен за дълбоко проникване. Искаше го целия. Искаше да изпълни цялото му същество, да обладае съзнанието му и да заличи и последната нишка здрав разум. Да го направи свой завинаги. Запечата последната си мисъл, заравяйки лице във врата на блондина, за да остави поредния си автограф.

Тялото на Ерик изтръпна, чак до връхчетата на пръстите. Имаше чувството, че е желал този момент дълго, прекалено дълго. Толкова дълго, че щом желанието му бе изпълнено, всяка частица в него тържествуваше. Сякаш Алистър се бе разлял като течност, която бързо и сигурно запълваше всяко ъгълче не само на съзнанието, но и на тялото му. При всеки тласък на Кей Ерик се притискаше все по-силно към него, а пръстите на краката му ту се сгъваха, ту изпъваха от сладкото удоволствие. И да иска, не би могъл да преброи всички пъти, в които името на Алистър изпълваше пространството около тях. Първият оргазъм го хвана неподготвен, Алистър властно открадна всички неговия стенания, поемайки всяко едно между устните си. Тялото на Ерик трепереше в ръцете му, все още под влияние на върховното удоволствие, когато Кей поднови сладкото мъчение.

- Моля те...почакай...не...много е хубаво...не спирай...

Сълзи от удоволствие потекоха по страните му. Тялото му бе като опънато тетиво на лък, изцяло под контрола на Алистър, който сякаш с всяко свое движение целеше да го подлуди безвъзвратно. Вторият оргазъм на Ерик го прати през девет планини в десетата, в търсене на невиждани досега богатства. Тялото му напълно отказа да му се подчини и се отпусна, изтощено и плувнало в пот, в ръцете на Алистър в момента, в който усети как вътрешностите му биват обляни от горещата лепкава субстанция.
Sponsored content

I GIVE YOU MY HEARTS - Page 4 Empty Re: I GIVE YOU MY HEARTS

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите